Szak- és felvételi tájékoztató

Érdekelne, hogy milyen lehetőségeid vannak szakmai fejlődés vagy a kolozsvári egyetemi élet terén, ha a filozófia szakot választod? Május 20-án a Kolozsvári Magyar Filozófiai Intézet diákjai és doktori hallgatói online szak- és felvételi tájékoztatót szerveznek, hogy minden kérdésedre választ találjanak.

Miről lesz szó? Minden olyan dologról, ami számukra sem volt világos, amikor az egyetemre jelentkeztek: Hogyan zajlik egy felvételi? Miből áll egy ilyen „olvasós-szak”? Mit kap a diák és mit várnak el tőle egy ilyen szakon? Tudtad, hogy van lehetőséged a filozófia mellett másoddiplomás képzésre? És azt, hogy a szakon több egyetemen kívüli tevékenységben is van lehetőséged részt venni?

Hasonló és még sok más kérdésre is választ kaphatsz hallgatóinktól! Persze ne felejtsd otthon a saját kérdéseidet sem –, de ha nincsenek, az sem gond! Mi mindenesetre sok szeretettel várunk!

Május 20., szombat 11:00–13:00 óra

Google Meet csatlakozási információk